Mueller BU-1010-A-24-2
Test Lead Nylon (stem And Cap) Beryllium Copper (conductor) Tinned Copper
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet2ページ20年前
Datasheet1ページ10年前
TME
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-42.86%
関連部品
Pomona Electronics3782-24-4
Pomona 3782-24-4 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Yellow, 3782 Series
Plunger;Plug;Beryllium Copper;PVC;#20 AWG;41 x 36;105 degC;Black
Pomona Electronics4650-24-2
Pomona 4650-24-2 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Red, 4650 Series
Clip,Mini Plunger;Beryllium Copper;20 AWG;Copper;41/36;24 in.;105 degC
PLUNGER, PLUG, BERYLLIUM COPPER, PVC, #20 AWG, 41 X 36, 105 C, RED
BANANA PLUG, BANANA PLUG, BERYLLIUM COPPER, GOLD PLATED, GLASS FILLED NYLON
説明
Test Connectors, Probes & Testleads Red Micro-Plgr Clip
Red Micro-Plunger Clip on Both Ends, 24 inch 20G PVC
Test Leads Red Micro-Plgr Clip
Test Lead, Red, 609.6Mm, 300V, 5A; Grabber Test Lead Type:Hook Clip; Lead Length - Imperial:24"; Lead Length - Metric:610Mm; Insulator Colour:Red; Current Rating:5A; Voltage Rating:300Vac; Product Range:-; Body Material:Pvc Rohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1010-A-24-2