MSKSemi Semiconductors SMAJ33CA
33V 400W 7.51A 53.3V 36.7V SMA(DO-214AC)
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMAJ33CA1,94520
2h
LCSCC51897661,58020
4h
説明