Mini-Circuits CBP-1034C+
Ceramic Filters Band Pass 50Ohm SMD
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RF FILTER BANDPASS 1.03GHZ 13SMD
Band Pass Filter, 1034MHz