Microchip APT68GA60LD40
Trans IGBT Chip N-CH 600V 121A 3-Pin(3+Tab) TO-264
データシート & ドキュメント
Microchip
Datasheet9ページ14年前
Datasheet9ページ20年前
Datasheet6ページ22年前
Datasheet6ページ14年前
Datasheet9ページ14年前
Datasheet6ページ14年前
Datasheet6ページ20年前
Datasheet9ページ20年前
Datasheet6ページ20年前
Datasheet9ページ21年前
Datasheet9ページ21年前
Datasheet6ページ22年前
Datasheet6ページ23年前
Datasheet6ページ23年前
Datasheet0ページ0年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+93.89%
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationJapan, Taiwan, United States of America
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.0095
関連部品
Trans IGBT Chip N-CH 600V 155A 536000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube
LittelfuseIXGK64N60B3D1
Trans IGBT Chip N=-CH 600V 64A 460000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264
Trans IGBT Chip N-CH 600V 198A 833000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264 MAX Tube
IGBT Fieldstop Low Frequency Combi 600 V 100 A TO-264
LittelfuseIXGK320N60A3
IXGK320N60A3 Series 600 V 320 A Flange Mount Ultra-Low Vsat PT IGBT - TO-264-3
LittelfuseIXGK320N60B3
Mid-Frequency Series - 300V - 1400V [15 - 40 kHz] PT (Punch Through) IGBTs, TO-264, RoHS
説明
IGBT PT MOS 8 Combi 600 V 68 A TO-264