Microchip APT2X60DQ60J
Rectifier Diode Switching 600V 60A 70ns 4-Pin SOT-227 Tube
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Microchip
Datasheet11ページ8年前
Datasheet4ページ21年前
Datasheet4ページ21年前
Datasheet9ページ6年前
Datasheet5ページ12年前
Datasheet11ページ8年前
Datasheet9ページ7年前
Datasheet0ページ0年前
Datasheet0ページ0年前
Datasheet9ページ7年前
Datasheet4ページ17年前
Datasheet9ページ6年前
DigiKey
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Projected EOL Date2044-04-30
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationTaiwan, United States of America
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.0080
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
関連部品
MicrochipAPT2X61DQ60J
Diode Switching 600V 60A 4-Pin SOT-227 Tube
MicrochipAPT2X101DQ60J
APT2X101DQ60J Series 600V 100A Ultrafast Soft Recovery Rectifier Diode - SOT-227
MicrochipAPT2X61D60J
APT2X Series 600 V 60 A Ultrafast Soft Recovery Rectifier Diode - SOT-227
説明
DIODE MODULE 600V 60A ISOTOP / Diode Array 2 Independent Standard 600 V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
FRED DQ 600 V 60 A Dual Anti-Parallel SOT-227
Discrete Semiconductor Modules FG, FRED, 600V, 60A, SOT-227
DIODE MODULE GP 600V 60A ISOTOP