MCC SMBJP6KE33CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 28.2V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
関連部品
BournsSMBJ33CA
TVS Diode, Transil SMBJ, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ30CA
TVS Diode, SMBJ, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins