MCC 1.5KE8.2A-TP
125.6A 200¦ÌA 12.1V 7.79V 7.02V 8.61V Unidirectional DO-201AE Tvs Rohs
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ18年前
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-42.86%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
BournsSMCJ6.5A
Diode TVS Single Uni-Dir 6.5V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
125.6A 200Ã×A 12.1V 7.79V 7.02V 8.61V Unidirectional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Littelfuse1.5KE10A
1.5KE Series 14.5 V 1.5 kW Through Hole Uni-Directional TVS Diode - DO-201
BournsSMCJ7.0A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 8.95V 200muA 5W -55C~150C TJ
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 8.55V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 8.55V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
説明
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 7.02V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201AE
1.5KW,8.2V 5%,UNIDIR, AXIAL TVS