MCC 1.5KE39CA-TP
TVS Diode Single Bi-Dir 33.3V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ18年前
代替部品
Price @ 1000
Stock
19,215
Authorized Distributors
1
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
39 V
39 V
Clamping Voltage
53.9 V
69.7 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
28.2 A
143 A
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
SMC Series 30.5 A 1500 W 49.9 V Bidirectional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
BournsSMCJ30CA
TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
LittelfuseTPSMC36CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 30.8V, 49.9V, DO-214AB, RoHS
LittelfuseTPSMC39CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 33.3V, 53.9V, DO-214AB, RoHS
5Ã×A 28.2A 53.9V 37.1V 33.3V 41V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 43V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
説明
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 33.3V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO201AE
1500W TVS / 13" REEL