Mersen A70P500-4TA
Fuse, Semiconductor, Fast Acting, Blade Bolt-in, Trigger Actuator, 700V, 500A
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ20年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Fuses Unlimited
説明
Mersen Usa Newburyport Ma Llc 94046-Fuseform 101
FUSE SEMI 700VAC/650VDC VFA UL