Meritek CF25-824JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 820000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 700ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ16年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CF 1/4WATT RES 820KOHM 5% T/R
1/4W 5% 820K T/R