Meritek CF25-750JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 75ohm, 250V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ22年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CF 1/4WATT RES 75OHM 5% T/R
1/4W 5% 75R T/R