Meritek CF25-5R1JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 5.1ohm, 250V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsCF25-5R1JTR2,417
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ22年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-01-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
CF 1/4WATT RES 5.1OHM 5% T/R