Meritek CF25-181JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 180ohm, 250V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
PUICF25-181JTR0
23h
Classic ComponentsCF25-181JTR3,728
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ22年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
CF 1/4WATT RES 180OHM 5% T/R