Mean Well XTR-960-24LA
24V 40A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, Lever-Actuated Terminal, 24 Volts 40 Amps
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet11ページ9年前
3か月間の傾向:
-8.33%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 960W, 24VOUT, LEVERACTUATE, XTR SERIE
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 40A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-960-24LA
Switching power supply; DIN; 960W; 24V; 40A; 320-600VAC; 450-800VDC
AC-DC Power Factor Correction Module
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 40A;