Mean Well XTR-480-24LA
24V 20A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, Lever-Actuated Terminal, 24 Volts 20 Amps
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet11ページ9年前
3か月間の傾向:
+12.35%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 480W, Hybrid
DIN Rail Power Supplies 480W 3phase 320-600Vac 24V 20A Lever-Actuated terminal
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 24VOUT, LEVERACTUATE, XTR SERIE
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 20A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-480-24LA
Switching power supply; DIN; 480W; 24V; 20A; 320-600VAC; 450-800VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 20A;