Mean Well XTR-240-12
12V 16.7A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, 12 Volts 16.7 Amps
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet10ページ9年前
TME
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+18.02%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 180W, 12VOUT, SCREW TERM, XTR SERIES
Power Supply, Ac-Dc, 12V, 15A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-240-12
XTR-240-12 MEAN WELL AC-DC 12 Volt 15 Amp 180 Watt Power Supply +More!
DIN Rail Power Supplies 180W 3phase 320-600Vac 12V 15A Screw Terminal
Three-Phase Industrial DIN Rail Power Supply 12V 15A Screw Terminals
Power Supply; DIN; 180W; 12V; 15A; 320-600VAC; 450-800VDC
AC-DC Power Factor Correction Module
POWER SUPPLY, AC-DC, 12V, 15A;