Mean Well XLG-150-L-AB
120~214V 0.7A~1.05A, Constant Power LED Driver Adjustable, Dimmable IP67, Type HL, 150 Watts
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ2年前
Jameco
Component Distributors Inc.
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-39.61%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
MELSEC-Q Series Power Measurement Unit, ENERGY MEASURING UNIT, 110/220VAC, 50/60HZ
Power supply; LED; dimming; 150W; 120-214V; 700mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
XLG-150-L-AB MEAN WELL LED AC-DC 150 Watt 120~214V/1050mA with Dimming + More!
100 - 277Vac, 150W, 350 - 1050mA, 120-214V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
150W 120V to 214V 700mA Constant Voltage Constant Current Mode LED Driver with Adjustable Output Current and Dimming Function
LED Power Supplies 150W Constant Power IP67 3in1 Dim
LED DRIVER/PSU, CONSTANT CURRENT/VOLTAGE ROHS COMPLIANT: YES
LED Driver (CP) 150W 350mA Linear (120-214) 100-305Vac PFC 0-10V, PWM, Resistance Dimming IP67 Metal Enclosure
POWER SUPPLY; AC-DC; LED DRIVER; 150W; +120-214V@0.7A-1.05A
150W 1 100V(AC) 305V(AC) 700mA , 156mm*63mm*35.5mm
AC/DC LED Driver, 150 W, 214 VDC, 700 mA, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-150 Series
SPS IP67 150W 120-214V/350-1050mA CP
AC/DC LED Power Supply 150W Single 7-Pin