Mean Well XLG-150-H-DA2
Power Supply; LED; DALI2; 150W; 27-56V; 2800mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ2年前
TME
Component Distributors Inc.
在庫履歴
3か月間の傾向:
-36.36%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
AC-DC LED POWER SUPPLY MODULE, 1 Output, 150W, Hybrid