Mean Well XLC-60-H-KN
Multi-Stage Constant Power LED Driver 60W 900mA to 1700mA 9-54VDC without Strain Relief
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet8ページ1年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Led Driver, Constant Power, 60W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-60-H-KN
Power Supply; LED; KNX; 60W; 9-54V; 0,9-1,7A; 110-305VAC; 155-431VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER LED DRIVER, 60W, XLC-60-KN SERIES
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 60W;