Mean Well XLC-40-H-KNS
LED Power Supplies 40W 100-305Vac 9-54V 600-1400mA W/Strain-Relief Constant Power KNX
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet8ページ1年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Multi-Stage Constant Power LED Driver 40W 600mA to 1400mA 9-54VDC with Strain Relief
Led Driv, Const Pwr, 40W, Strain-Relief Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-40-H-KNS
Switching power supply; LED; KNX; 40W; 9-54V; 0.6-1.4A; 100-305VAC; 141-431VDC