Mean Well XLC-40-H-KN
Multi-Stage Constant Power LED Driver 40W 600mA to 1400mA 9-54VDC without Strain Relief
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet8ページ1年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Led Driver, Constant Power, 40W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-40-H-KN
LED Power Supplies 40W 100-305Vac 9-54V 600-1400mA Constant Power KNX
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER LED DRIVER, 40W, XLC-40-KN SERIES
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 40W;