Mean Well XLC-25-H-BSN
LED Driver 25W CP 9-54V .3-1.05A 90-305Vac UL Class P IP67 NFC Dimming Strain Relief
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet11ページ1年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-19.13%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
XLC-25-H-BSN MEAN WELL LED AC-DC 25 Watt Class 2 9~54V/1.05A with Dimming + More!
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 25W, H-TYPE, XLC-25 SERIE
Power Supply; LED; NFC; 25W; 9-54V; 0,3-1,05A; 100-305VAC; 141-431VDC
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 25W ROHS COMPLIANT: YES
25W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 300mA to 1050mA Select by NFC UL8750 3-in-1 Dimming with Strain Relief
25W 1 110V(AC) 305V(AC) 147mm*40mm*32mm
LED-SPS 25W 9-54V 0,3-1,05A 0-10V NFC CP
9~54V300~1050mA, 0.7 Amps, 25 Watts, Constant Power LED Driver, Class 2, Class II, NFC, 3 in 1 Dimming, Wire Strain-Relief Cap, 25 Watts