Mean Well XDR-120E-12
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 12V 10A 120W OVCIII
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet7ページ10年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.21%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 120W, Hybrid
Power Supply, Ac/Dc, 12V, 10A, 120W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XDR-120E-12
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 120W, 85-264VIN, 12VOUT, XDR-E SERIES
12Vdc 10A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 12 Volts 10 Amps
XDR-120E-12 MEAN WELL AC-DC 12 Volt 10 Amp 120 Watt Power Supply +More!
Power Supply; DIN; 120W; 12V; 10A; 85-264VAC; 120-370VDC
120W 12V Single Output Din Rail