Mean Well GST18A12-P1J
GST18A12-P1J MEAN WELL AC-DC 12 Volt 1.5 Amp 18 Watt Power Supply +More!
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
Component Distributors Inc.
JRH Electronics
Jameco
3か月間の傾向:
+66.83%
説明
AC-DC POWER SUPPLY, DESKTOP ADAPTOR, 18W, 12V/1.5A, LEVEL VI, GS18AT SERIES
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 18W, Hybrid
AC/DC Desktop Adapter 18W, 12V, 1.5A with 2.1x5.5x11mm c+ Output Type; Class I, 3 pole Inlet, Level VI
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 18 W, 12 V, 1.5 A, Tuning Fork 2.1mm x 5.5mm x 11mm
Adapter, Ac-Dc, 12V, 1.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:18W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:1.5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well GST18A12-P1J
Outputs = 1 / Output Voltage V = 12 / Output Current A = 1.5 / Output Type = Fixed / Rated Power W = 18 / Input Voltage Min. V = 115 / Input Voltage Max. V = 230 / Input Current mA = 500 / Input / Output Power Type = AC / DC / Input Connection Type = IEC 60320 C14 / Output Connection Type = 2.1 x 5.5 mm Barrel Plug / Cable Length m = 1.2 / Efficiency % = 86 / Ripple & Noise (V) mV = 80 / Operating Temperature Min. °C = -30 / Operating Temperature Max. °C = 70 / Length mm = 93 / Width mm = 54 / Height mm = 36