Mean Well GST120A48-R7B
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 120 W, 48 V, 2.5 A, 4 Way DIN
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
JRH Electronics
Farnell
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-15.39%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Triad MagneticsWAU12-2500
WALL PLUG TRANSFORMER 120V, 12VAC, @2.5A, FOR COMMERCIAL OR INDUSTRIAL USE ONLY
30 W, Single Output, 12 VDC@2.50 A Datacom/Industrial International Wallmount AC-DC Power Supply
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,2.5A,100-240V IN, ENCLOSED, DESKTOP,60W, PSAC60W SERIES
XP PowerAFM30US12
XP POWER AFM30US12AC/DC Power Supply, Medical, Fixed, 1 Output, 80 V, 264 V, 30 W, 12 V
TDK-LambdaDT60PW240P
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,2.5A,90-264V IN, ENCLOSED, DESKTOP, EXTERNAL,60W, DT SERIES
Triad MagneticsWSU090-2500
POWER SUPPLY, AC-DC,9V,2.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,23W, WSU090 SERIES
説明
GST120A48-R7B MEAN WELL AC-DC 48 Volt 2.5 Amp 120 Watt Power Supply +More!
AC-DC POWER SUPPLY, DESKTOP ADAPTOR, 120W, 48V/2.5A, LEVEL VI, GST120A SERIES
Power Supply for General Electronics, Industrial, Office Facilities, Telecom, 48V, 2.5A, 120W
AC/DC Desktop Adapter 120W, 48V, 2.5A with DIN 4P Output Type
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 120W, Hybrid
GST Series 120 W Single Output 48 V Plug 12-48V Desktop Green Adaptor (Level VI)
Adapter, Ac-Dc, 48V, 2.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:120W; Output Voltage - Output 1:48V; Output Current - Output 1:2.5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well GST120A48-R7B