MCC SMBJP6KE100CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 85.5V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsSMBJP6KE100CA-TP03K
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Diodes Inc.SMBJ100CA-13-F
Protection Tvs Bidirectional Smb 600W 100.0V Rohs 3K Rohs Compliant: Yes