MCC SMA6J12A-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
Production
価格と在庫
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2011-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
BournsSMBJ12A
TVS Diode, Unidirectional, 12 V, 600 W, 13.3 Vbr-14.7 Vbr, 19.9 Vcl, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ12A-13-F
Protection Tvs Unidirectional Smb 600W 12.0V Rohs 3K Rohs Compliant: Yes
BournsSMBJ14A
Dio Tvs Vwm 14V 600W Unidir Smb Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SMBJ14A
BournsSMBJ13A
28A 600W 21.5V 14.4V Unidirectional 13V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSMBJ14A..
SMBJ Series 600 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ13A-13-F
Tvs Diode, 600W, 13V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ13A-13-F
説明
19.9V Clamp 30.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
30.2A 1Ã×A 19.9V 13.3V 12V 14.7V Unidirectional SMA(DO-214AC) TVS ROHS
600W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel