Cornell Dubilier ZA028LAMP1
22MM Buzzer 16-28VAC 85-95DB Pnl Mnt Medium Pulse Rohs Cul | Mallory Sonalert ZA028LAMP1
データシート
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet4ページ0年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
説明
Piezo Buzzers & Audio Indicators 22MM 16-28ACDC 85-95DB MP CUL ROHS STK $
TRANSDUCER, ALARM, 95DBA, 28V, PANEL; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:16V; Supply Voltage Max:28V; Tones:Medium Pulse; Sound Pressure Level (SPL):95dBA; Current Rating:40mA; Resonant Frequency:3.3kHz RoHS Compliant: Yes