Lumissil Microsystems IS31BL3508B-STLS2-TR
Tape & Reel (TR) Step-Up (Boost) Analog PWM Surface Mount led driver 2.92mm 1.2A Switch 5.5V 1MHz
IHS
Datasheet14ページ3年前
Datasheet12ページ12年前
SHENGYU ELECTRONICS
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Diodes Inc.AP3036KTR-G1
Tape & Reel (TR) Step-Up (Boost) PWM Surface Mount led driver 550mA Switch 16V 1MHz -40C~85C TA
Diodes Inc.BCR420UW6-7
40V -55℃~+150℃ 1 Linear constant current driver 350mA 1.4V~40V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.BCR421UW6-7
Tape & Reel (TR) BCR421 PWM Automotive AEC-Q101 led driver 350mA 40V -55C~150C TJ
LED Driver, Series Boost, with Single-wire Digital Interface
Lead Free ROHS3Compliant GULL WING DUAL IC LED Driver -40C~85C TA 1.2MHz 5.5V 25mA
説明
LED Driver Boost 1-CH PWM 6-Pin SOT-23 T/R
IC LED DRV RGLTR PWM SOT23-6 / LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 1.2A (Switch) SOT-23-6
IC MOSFET SW 40V STEP-UP SOT23-6
40V Step-Up Converter W/Int. Mosfet, Sot23-6 (3.0Mm X 3.00Mm), T&r |Integrated Silicon Solution (Issi) IS31BL3508B-STLS2-TR