Littelfuse V18MLA0402NR
MLA Series 0402 18 VDC 14 V RMS 50 V Clamp 20 A 40 pF SMT Multilayer Varistor
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet9ページ5年前
element14 APAC
HQonline
element14
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.93%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=19V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=59V