Littelfuse SRP1-CBDZL-025NF-N
Solid State Relay, 25A/4 To 32Vdc, Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBDZL-025NF-N
3か月間の傾向:
-1.02%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
SRP1-CB Series 32 VDC 25 A SPST-NO (1 Form A) Zero Cross Solid-State Relay