Littelfuse SRP1-CBDRH-050NW-N
Solid State Relay, 50A/4 To 32Vdc, Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBDRH-050NW-N
3か月間の傾向:
-7.89%
サプライチェーン
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2024-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
SRP1-CB Series 32 VDC 50 A SPST-NO (1 Form A) Instantaneous Solid-State Relay
High-Endurance Solid-State Relay
SSR Panel, 1x50A/600VAC RN, DC in, IP00