Littelfuse SRP1-CBARL-050NW-N
Solid State Relay, 50A/90 - 280Vac/Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBARL-050NW-N
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2024-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
SRP1-CB Series 280 VAC 50 A SPST-NO (1 Form A) Instantaneous Solid-State Relay
SSR Panel, 1x50A/240VAC RN, AC in, IP00