Littelfuse SPHV15-01KTG
TVS DIODE 15VWM 28VC SOD882 / 28V Clamp 5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-882
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
ODG (Origin Data Global)
Datasheet6ページ6年前
element14 APAC
Fuses Unlimited
Newark
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2015-05-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-03-25
LTD Date2021-06-25
関連部品
onsemiSMF18AT1
SOD-123F 1 Surface Mount 1 Zener Tvs Diode 20V 6.8A 200W -55C~150C TJ
LittelfuseSMF14A
SMF Series 200 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123FL
LittelfuseSMF15A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF15A; 24.4 V; 8.2 A; 15 V; 16.7 V - 18.5 V
7.7A 26V 200W 17.8V 16V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMF16A
SMF Series 200 W 19.7 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123F
onsemiSMF14AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 14 V, Unidirectional
説明
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 15V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, MO-236
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V Automotive 2-Pin SOD-882 T/R
ESD Suppressors / TVS Diodes 200W 15V Uni
SPHV Series - SPHV Series 200W Discrete Unidirectional TVS Diode - Qualified to AEC-Q101, SOD882 with exposed lead, RoHS
Littelfuse SCT
SOD-882 ESD Protection Devices ROHS
Tvs Diode, Aec-Q101, 200W, 15V, Sod-882; Clamping Voltage Vc Max:28V; Diode Case Style:Sod-882; No. Of Pins:2Pins; Operating Voltage:15V; Power Dissipation Pd:-; Product Range:Sphv Series; Automotive Qualification Standard:Aec-Q101 Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SPHV15-01KTG