Littelfuse CMA30E1600PZ-TRL
Power Thyristor Discretes-Scr To-263D2/ T&r |Littelfuse CMA30E1600PZ-TRL
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ7年前
Burklin Elektronik
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.30.00.80
Introduction Date2019-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
SCR Diode 1600V 47A(RMS) 280A 3-Pin(2+Tab) D2PAK-HV T/R
SCR Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak-HV)
28mA 47A One-way thyristor TO-263HV TRIACs ROHS
28mA 30A 47A 260A 1.6KV 1.3V TO-263HV