Littelfuse 1KSMB33A
1KSMB Series 1 kW 33 V 45.7 Vcl SMT Uni Directional TVS Diode - DO-214AA
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ5年前
HQonline
Littelfuse SCT
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.51%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 28V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Littelfuse1KSMB36A
Diode TVS Single Uni-Dir 30.8V 1KW Automotive 2-Pin SMB T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 24V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
53.3 V 1500 W 40.6 V Uni -Directional Transient Voltage Suppressor Diode
DO-216AA 1 Surface Mount Zener Zener Tvs Diode 31.1V 1muA 1kW -55C~150C TJ
onsemi1PMT33AT1
Diode TVS Single Uni-Dir 33V 1KW 2-Pin(2+Tab) Power Mite T/R
説明
Tvs Diode 1K Smb Suf Mt T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1KSMB33A
21.9A 45.7V 1kW 31.4V 28.2V DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS Diode Single Uni-Dir 28.2V 1KW 2-Pin SMB T/R
1KSMB Series - 1000W Surface Mount Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, 28.2V, DO-214AA, RoHS
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 28.2V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
TVS DIODE, UNIDIR, 28.2V, DO-214AA;