Littelfuse 15KPA64A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet6ページ5年前
Datasheet5ページ16年前
TME
Fuses Unlimited
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Littelfuse15KPA78A
Littelfuse15KPA51A
TVS DIODE 51VWM 82.9VC AXIAL / TVS Diode Single Uni-Dir 51V 15KW 2-Pin Case P-600 T/R
Littelfuse15KPA51A-B
Tvs Axial Lead High Power - Bulk/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA51A-B
BournsSMAJ58A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 64.4V 5muA 400W -55C~150C TJ
Diodes Inc.SMAT70A-13-F
Protection Tvs Unidirectional Sma 400W 70V Rohs 5K Rohs Compliant: Yes
BournsSMCJ58A
TVS Diode, SMCJ, Unidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
説明
Littelfuse SCT
Diode TVS Single Uni-Dir 64V 15KW 2-Pin Case P-600 Tape and Ammo
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 64V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 144.9A 2¦ÌA 104.2V 71.5V 64V 78.3V Unidirectional Axial TVS ROHS
Tvs Diode; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:64V; Breakdown Voltage Range:71.5V To 78.3V; Clamping Voltage Vc Max:104.2V; Peak Pulse Current Ippm:144.9A; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2 Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA64A