Littelfuse 1.5KE91A-TB
Tvs Diode Axial Lead - 1.5Ke91A Ammo Box/ Ammo Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1.5KE91A-TB
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Fuses Unlimited
Datasheet6ページ12年前
Datasheet5ページ15年前
Datasheet5ページ17年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
関連部品
LittelfuseSMCJ100A
SMCJ Series 162 V 1.5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
TVS DIODE 85.5VWM 137VC SMC / 137V Clamp 10.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 78V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMCJ64A
SMCJ Series 6.5 W 78.6 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 64V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
onsemi1.5KE82AG
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 70.1V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
説明
DIODE TVS 91V 1500W 5% - 55 C + 175 C 77.8V UNI AXL RoHS
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
1.5KW 91VBR 5% UNI 1.5KE