Ledtronics RPLL16-CGF
Single Color LED, Green
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ17年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Green
16mm, 22mm, 30mm Relampable Pilot Lights