Lattice Semiconductor LA4064V-75TN48E
CPLD LA-ispMACH 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 48-Pin TQFP
IHS
Datasheet71ページ3年前
Augswan
Factory Futures
Jameco
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2006-04-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Lattice SemiconductorLC4064V-75T48E
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 48-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN44C
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 44-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN44I
YES 44-TQFP 1996 XCR3064XL complex programmable logic device 119MHz 10mm 7.5ns 2.7V~3.6V
CPLD XC9500XL Family 1.6K Gates 72 Macro Cells 125MHz 0.35um (CMOS) Technology 3.3V 44-Pin VTQFP
説明
Complex Programmable Logic Devices - CPLDs Auto Grade (AEC-Q100 ) ispMACH4064V
YES 48-TQFP 2000 LA4064 complex programmable logic device 168MHz 12mA 7mm 7.5ns
PLD TQFP-48(7x7) Programmable Logic Device (CPLDs/FPGAs) ROHS
Programmable Logic Device (CPLD/FPGA)
EE PLD, 8ns, 64-Cell, CMOS, PQFP48
IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 20QFN
Ispmach 4064V Auto Grade (Aec-Q100); 64Mc; 3.3V; Low I/O Rohs Compliant: Yes |Lattice Semiconductor LA4064V-75TN48E