Laird TYS8040221M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.8A 0.599Ohm DCR 3131 Automotive T/R
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet9ページ5年前
Datasheet1ページ9年前
IHS
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.05%
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.8A 0.599Ohm DCR 3131 T/R