Laird TYS60454R5M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 4.5uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 0.026Ohm DCR 2424 Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet20ページ8年前
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%