Laird TYS6028680M-10
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet9ページ5年前
3か月間の傾向:
-1.93%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-11
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 900mA T/R