Laird TYS6028470M-10
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet9ページ5年前
3か月間の傾向:
-1.18%
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A T/R