Laird MI1812K121R-10
Ferrite Beads Power Chip Bead 120Ohm 25% 100MHz 1.5A 1812 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
Datasheet1ページ0年前
Sager Electronics
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
+2.69%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 5.6nH 0.1nH 100MHz 35Q-Factor Ferrite 1.77A 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.005uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0072uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
説明
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 120ohms 100MHz 1.5A Monolithic 1812 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 1812, 1500MA, 120 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.055OHM
Ferrite Bead, 1812 [4532 Metric], 120 ohm, 1.5 A, MI Series, 0.055 ohm
FERRITE EMI CHIP BEAD Ferrite Chip, 1 Function(s), 1.5A, 2 Pin(s)
FERRITE, BEAD, 4532, 100MHZ, 120R; Ferrite Case Style:1812 [4532 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:120ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); DC Current Rating:1.5A; DC Resistance Max:0.055ohm; Series:MI; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013)