Laird MI1206L391R-10
Ferrite Bead, 1206 [3216 Metric], 390 ohm, 2 A, MI Series, 0.05 ohm
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
Datasheet1ページ0年前
element14 APAC
3か月間の傾向:
-5.52%
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-08-14
関連部品
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 2.2A 50mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.0072uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0078uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
説明
Ferrite Beads Power Chip 390Ohm 25% 100MHz 2A 0.05Ohm DCR 1206 T/R
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 390ohms 0.05ohms 2.0A
EMI Ferrite Chip Bead, 1206, 2000MA, 390 Ohms @100MHz, DCR Max 0.080Ohm | Laird Performance Materials MI1206L391R-10
Ferrite, Bead, 3216, 100Mhz, 390R; Ferrite Case Style:1206 [3216 Metric]; Impedance @ 100Mhz:390Ohm; Dc Current Rating:2A; Product Range:Mi Series; Dc Resistance Max:0.05Ohm; Impedance Tolerance:-; Automotive Qualification Rohs Compliant: Yes |Laird MI1206L391R-10