Laird MHE06031R0M-10
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Powdered-Iron 17.1A 0603 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet7ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.02%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 2826
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, LRATED
High Current Low DCR Power Inductors
PWR INDUCTRHI CURR1.00 uH LOW DCRSURF MT
Power Inductors - SMD 1 UH 20%