Laird MGV252012SR47M-10
RoHS Compliant Molded Active Tape & Reel (TR) Fixed Inductor -40C~125C 1MHz 22mOhm Max 470nH
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ8年前
Laird
在庫履歴
3か月間の傾向:
+30.36%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
Inductor, 0.47Uh, Shielded, 5.8A Rohs Compliant: Yes |Laird MGV252012SR47M-10
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 470NH 5.8A 22 MOHM SMD
PWRIND, SMT, SHIELD, IRATED,2.50X2.00X1.20MM
Power Inductors - SMD 0.47 UH 20%