Laird MGV1207470M-10
RoHS Compliant Molded Active Tape & Reel (TR) Fixed Inductor -55C~125C 100kHz 90mOhm Max 47muH
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet10ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
説明
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, SMD, 5350
High Current Molded SMT Power Inductor
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSMOLDING POWER INDUCTOR
FIXED IND 47UH 6.5A 90 MOHM SMD
Power Inductors - SMD 47 UH 20%