Laird MGV0605100M-10
Surface Mount Power Inductor, Mgv Series, 10 H, 20%, Shielded, 0.0713 Ohm, 4.5 A
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ6年前
Newark
Sager Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2013-05-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 25Q-Factor Ferrite 5.4A 0.029Ohm DCR T/R